V létě 2024 je v plánu vrh po našem Edísovi v chovatelské stanici "LOVE MY CHOCOLATE SOUL". Pro více info mě můžete kontaktovat.

V naší CHS plánujeme vrh v roce 2025 . Matkou vrhu "C" bude Růženka.

Co poskytujeme a co očekáváme :

Než se rozhodnete pro štěňátko z naší stanice, ráda bych Vás seznámila s tím, co vám poskytneme, i s tím co očekáváme od budoucích majitelů našich dětiček.

Všichni budoucí majitelé jsou vítáni v naší chs, aby viděli matku, případně i otce štěňat a hlavně a samozřejmě i štěňata .

Každému poskytujeme chovatelský servis. Případnou pomoc s přípravou ke zkouškám či výstavám. Nebo mohu také psa vycvičit a zkoušky s ním složit.

Také rádi odchovánka či jiného vašeho psa ohlídáme v případě vaší dovolené apod.

Každé štěně bude mít FCI platný PP, mezinárodní Petpass, mikročip, základní očkování a odčervení včetně veterinární prohlídky. Vše bude podchyceno smlouvou.

Štěnátka považujeme za členy rodiny. Budou odchovány v bytě, stejně jako všichni naši psi. Budou tedy plně socializovaní.

Dáváme přednost těm majitelům, kteří hledají kamaráda a plnohodnotného člena rodiny. A také těm, kteří s námi zůstanou v kontaktu a budou nás informovat o tom, jak se naše "děti" mají.  A rozhodně neprodáme štěně na celodenní pobyt v zavřeném kotci!

Budu také velmi ráda, když mě každý zájemce seznámí se svými úmysly, co má v plánu se psíkem dělat. Každé štěně má totiž svou povahu i přednosti, zdraví, exteriérovou kvalitu. Mohu vám takto pomoci s výběrem vhodného pejska právě pro vás.

Po narození štěňat zájemce potvrdí své rozhodnutí zálohou. Tím bude váš zájem závazný a štěně rezervováno. I to bude podchycené v kupněprodejní smlouvě.

Cena štěněte se odvíjí od mnoha faktorů, krom věcí nevyčíslitelných, jako jsou probdělé noci, soustavná starost, atd., pak od konkrétních skutečností , o kterých většina zájemců nemá přehled. Jsou jimi náklady na krytí, cestu za krycím psem, několikanásobné měření progesteronu, péče o fenu, ultrazvuky , očkování , odčervení, PP, atd. Dále i kvalita rodičů, výstavní i pracovní úspěšnost. A v neposlední řadě i kvalita štěněte jako jedince, případně i dlouhodobější pobyt štěněte u nás.

Pokud máte jakékoliv otázky neváhejte mě kontaktovat.


Odkaz na výborný článek : https://danitty.wordpress.com/2024/01/14/jak-vybirat-stene-nejen-madarskeho-ohare/?fbclid=IwAR3UG5Dp0NOKFEChPEMjnO6N6WmvMpRAv927VDSWjJER3PFc_M9rpkCQJTY